Reflektorband Hide-a-lite 15 mm 4 m
Rek. pris 399 kr
259 kr
205 krSpara 21 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

15 mm 4 m
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reflektorband Hide-a-lite 15 mm 4 m används som tillbehör till Hide-a-lites profiler Maxi U & T. Det ökar ljusflödet med upp till 20% och fästes på insidan av profilen för att reflektera ut mer ljus ur profilen.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Reflektorband Hide-a-lite 15 mm 4 m används som tillbehör till Hide-a-lites profiler Maxi U & T. Det ökar ljusflödet med upp till 20% och fästes på insidan av profilen för att reflektera ut mer ljus ur profilen.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502181 |
| Färg | Vit |
| Djup | 4000 mm |
| Höjd | 1 mm |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 15 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127767 |
