Stolpfäste Designlight 38-62 mm för Strålkastare
Rek. pris 1 110 kr
777 kr
685 krSpara 12 %Kampanj70 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

38-62 mm för Strålkastare
685 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stolpfäste för två strålkastare. Fästet som passar för stolpdiameter 38-62 mm, och möjliggör montage av två lampor som lyser i motsatt riktning. Observera! Produkten är inte kompatibel till alla Designlights strålkastare. Fästet går att använda med följande armaturer.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Stolpfäste för två strålkastare. Fästet som passar för stolpdiameter 38-62 mm, och möjliggör montage av två lampor som lyser i motsatt riktning. Observera! Produkten är inte kompatibel till alla Designlights strålkastare. Fästet går att använda med följande armaturer.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7766795 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 225 mm |
| Längd | 120 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | DB-779 |
| Typ | Stolpfäste |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7340123803595 |

