Täcklock Hide-a-lite Opal 28 mm 2 m
Rek. pris 1 193 kr
799 kr
649 krSpara 19 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Opal 28 mm 2 m
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Täcklock Hide-a-lite Opal 28 mm 2 m är ett opalt täcklock som skapar ett jämnt och prickfritt ljus även med högintensiva LED-strippar. Det är bra att använda om man vill skapa jämt lysande linjer eller ett mjukare, mer diffust ljus. Passar till Hide-a-lites profiler med invändigt mått 28 mm.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täcklock Hide-a-lite Opal 28 mm 2 m är ett opalt täcklock som skapar ett jämnt och prickfritt ljus även med högintensiva LED-strippar. Det är bra att använda om man vill skapa jämt lysande linjer eller ett mjukare, mer diffust ljus. Passar till Hide-a-lites profiler med invändigt mått 28 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502179 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 8 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Serie | Opal |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 28 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127743 |
