Täcklock Hide-a-lite Prisma 28 mm 2 m
Rek. pris 1 193 kr
870 kr
649 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Prisma 28 mm 2 m
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Täcklock Hide-a-lite Prisma 28 mm 2 m är ett prismatiskt täcklock med maximalt ljusutsläpp som skapar ett bra avbländat arbets- och allmänljus. Locket passar till Hide-a-lites profiler med invändigt mått 28 mm.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täcklock Hide-a-lite Prisma 28 mm 2 m är ett prismatiskt täcklock med maximalt ljusutsläpp som skapar ett bra avbländat arbets- och allmänljus. Locket passar till Hide-a-lites profiler med invändigt mått 28 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502180 |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 8 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Serie | Prisma |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 48 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127750 |
