Glödlampa Gnosjö Konstsmide 230V E27 18W Glob Halogen
169 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide 230V E27 18W Glob Halogen är en dekorativ ljuskälla i klarglas.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 696-018 |
| Effekt | 18 W |
| Färg | Klar |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Energiförbrukning | 18 kWh/1000h |
| Sockel | E27 |
| EAN-nr | 7318306960182 |


