Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 125 mm Klot 4W 2200K 230V
fr.129 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

LED E27 125 mm Klot 4W 2200K 230V
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 125 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 125 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Recensioner
Ragunda KVerifierad köpare
för 4 år sedanAntar att den funkar som den ska. Har inte använt den själv men inte hört något om den.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt | 4 W |
| Färg | Amber, Klar |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 8 cm |
| Höjd | 12,5 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Sockel | E27 |
| Typ | Glödlampa |
| Bredd | 8 cm |
| Ljustemperatur | 2200, 2700 K |
