



Glödlampa Gnosjö KonstsmideLED E27 80 mm Klot 4W 2200K 230VAmber
99 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Amber
Beskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 80 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7723-013 |
| Effekt | 4 W |
| Färg | Amber |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Sockel | E27 |
| Typ | Glödlampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 8 cm |
| Höjd | 11,5 cm |
| Bredd | 8 cm |
| EAN-nr | 7318307230130 |




