LED-Ljuskälla Malmbergs GU10 Dimbar3000K
56 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Ljustemperatur:
3000 K

GU10 Dimbar
3000K
56 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

LED-ljuskälla från Malmbergs. LED-belysning har många fördelar, låg energiförbrukning, inget kvicksilver, låg värmeutveckling och en lång livslängd. Kan ersätta traditionella glöd- och halogenlampor. Fri från UV- och IR-strålning, tänder direkt.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
LED-ljuskälla från Malmbergs. LED-belysning har många fördelar, låg energiförbrukning, inget kvicksilver, låg värmeutveckling och en lång livslängd. Kan ersätta traditionella glöd- och halogenlampor. Fri från UV- och IR-strålning, tänder direkt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9983307 |
| Effekt | 5 W |
| Färg | Vit |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Diameter | 50 mm |
| Höjd | 53 mm |
| Spänning | 230 V |
| Ljusspridningsvinkel | 38 ° |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Sockel | GU10 |
| EAN-nr | 7392529155730 |
