Ljuskälla Markslöjd 3W E10 Capsule 3-pack34V
75 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Spänning:
34 V

3W E10 Capsule 3-pack
34V
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Ljuskälla E10 från Markslöjd. Levereras i 3-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705505 |
| Effekt | 3 W |
| Färg | Klar |
| Spänning | 34 V |
| Djup | 18,5 mm |
| Höjd | 53,5 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E10 |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sockel | E10 |
| Typ | Ljuskälla |
| Vikt | 0,02 kg |
| Bredd | 18,5 mm |
| EAN-nr | 7330024592001 |

