LED-lampa PR Home Future Globe 95 mm
159 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Future Globe 95 mm
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

PR Homes populära serie Future LED. Med diod och plexiglastub fås känslan av den traditionella glödtråden och ger ett fint vitt sken. Med denna teknik blir dessa ljuskällor mycket prisvärda. Ljusstyrka (lumen): 45.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
PR Homes populära serie Future LED. Med diod och plexiglastub fås känslan av den traditionella glödtråden och ger ett fint vitt sken. Med denna teknik blir dessa ljuskällor mycket prisvärda. Ljusstyrka (lumen): 45.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2139502 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 95 mm |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 144 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Material | Glas |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Vikt | 0,05 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 45 lumen |
| Energiförbrukning | 1 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976123124 |
