Spot Reality Tommy 4L E14Färg: Mattsvart/Guld
2 695 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Tommy 4L E14
Färg: Mattsvart/Guld
2 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den 4-delade Tommy-takspotlighten är en minimalistisk och enkel armatur som passar in i många inredningar.
Varumärke
RealityBeskrivning
Den 4-delade Tommy-takspotlighten är en minimalistisk och enkel armatur som passar in i många inredningar.
Armaturens stomme är mattsvart metall och skärmarna är av svart textil, med insidor i guld. Armaturens bredd är 70 cm, djup 17 cm och höjd 19 cm. Som ljuskälla används lampor med sockel 4xE14 (max. 28W), ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Reality |
| Art.Nr. | R80334079 |
| Färg | Mattsvart |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Bredd | 700 mm |
| Djup | 176 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | E14 |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Spot |
| Serie | TOMMY |
| Energiförbrukning | 0,028 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807388985 |



