Bordslampa Gnosjö Konstsmide Antibes USB
Rek. pris 1 409 kr
fr.1 005 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Antibes USB
1 005 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Bordslampa Gnosjö Konstsmide Antibes USB är en elegant lampa med USB. Den har inställningsbar ljustemperatur 2700/3000/4000k+RGB. Lampan passar utmärkt på uteplatsen eller i uterummet.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Antibes USB är en elegant lampa med USB. Den har inställningsbar ljustemperatur 2700/3000/4000k+RGB. Lampan passar utmärkt på uteplatsen eller i uterummet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rost, Svart, Vit |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | LED |
| Serie | Antibes |
| Höjd | 0,19 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Kollektion | Lounge |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700-3000-4000+RGB K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 2,5 W |
| Vikt | 0,895 kg |
| Bredd | 130 mm |
| Ljusflöde | 10-140 lumen |
| Höjd | 190 mm |
