Bordslampa Gnosjö Konstsmide Biarritz USB
fr.1 246 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Biarritz USB
1 246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Gnosjö Konstsmide Biarritz USB är en vacker lampa som också fungerar som vas. Den har inställningsbar ljustermperatur 18000/2700/400K och är således dimbar. Denna lampa passar utmärkt på uteplatsen eller i uterummet.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Biarritz USB är en vacker lampa som också fungerar som vas. Den har inställningsbar ljustermperatur 18000/2700/400K och är således dimbar. Denna lampa passar utmärkt på uteplatsen eller i uterummet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Guld, Mörkgrå, Rost, Silver, Svart, Vit |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 205 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 1800-3000-4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stainstål |
| Serie | Biarritz |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 0,472 kg |
| Bredd | 135 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 10-50 lumen, 10-51 lumen, 10-52 lumen, 10-53 lumen, 10-54 lumen, 10-55 lumen |
