Bordslampa Gnosjö Konstsmide Bottle USB
Rek. pris 1 969 kr
1 306 kr
1 175 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Bottle USB
1 175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Bottle USB är en dimbar lampa med USB-laddning. 2200/2700K.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7837-752 |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | LED |
| Serie | Bottle |
| Höjd | 0,28 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Kollektion | Lounge |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2200-2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 2,5 W |
| Vikt | 1,17 kg |
| Bredd | 130 mm |
| Ljusflöde | 10-120 lumen |
| Höjd | 280 mm |
| EAN-nr | 7318308377520 |











