
Bordslampa Gnosjö KonstsmideLyon USB
Rek. pris 1 449 kr
!
fr.1 073 krfr.1 088 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Lyon USB är en dimbar lampa med USB-laddning. 2700/3000/4000K/RGB.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grön/Grå, Sand, Terracotta |
| Kollektion | Lounge |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700-3000K-4000K-RGB K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Lyon |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,567 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Ljusflöde | 10-120 lumen |

