
Bordslampa Gnosjö KonstsmideMonaco USB
fr. 949 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Monaco USB är en stilren lampa för att skapa stämningsbelysning på uteplats eller i uterummet. Den är dessutom dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antracitgrå, Rost, Vit |
| Kollektion | Lounge |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700-3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Monaco |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 125 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 190 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,79 kg |
| Bredd | 125 mm |
| Ljusflöde | 10-114 lumen, 10-140 lumen |



