
Bordslampa Gnosjö KonstsmideScilla USB
Rek. pris 1 359 kr
!
fr. 791 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Scilla USB är en praktisk och stilren bordslampa som laddas med USB. 2700K/3000K, dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Färg | Svart, Vit |
| Kollektion | Lounge |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Scilla |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Vikt | 0,8, 0,85 kg |
| Effekt/prestanda | 2,5 kW |


