Bordslampa Gnosjö Konstsmide Scilla USBSvart
Rek. pris 1 359 kr
1 060 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Scilla USB
Svart
1 060 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Gnosjö Konstsmide Scilla USB är en praktisk och stilren bordslampa som laddas med USB. 2700K/3000K, dimbar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Scilla USB är en praktisk och stilren bordslampa som laddas med USB. 2700K/3000K, dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7816-750 |
| Effekt | 2,5 W |
| Färg | Svart |
| Vikt | 0,85 kg |
| Effekt/prestanda | 2,5 kW |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 360 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Serie | Scilla |
| Sockel | LED |
| Typ | Bordslampa |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318307816754 |


