Bordslampa Hillerstorp Glimra PortabelMedium/höjd 29 cm, Grön
Rek. pris 1 149 kr
969 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön
Utförande:
Medium/höjd 29 cm

Glimra Portabel
Medium/höjd 29 cm, Grön
969 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En snygg bärbar utomhuslampa för sköna sommarkvällar på balkongen, i trädgården eller på picknicken. PE Glödlampa inkl. USB sladd. Två ljustemperaturinställningar varmvitt och kallvitt, två ljusstyrkeinställningar 50% och 100% samt flimmerläge för levande ljus.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En snygg bärbar utomhuslampa för sköna sommarkvällar på balkongen, i trädgården eller på picknicken. PE Glödlampa inkl. USB sladd. Två ljustemperaturinställningar varmvitt och kallvitt, två ljusstyrkeinställningar 50% och 100% samt flimmerläge för levande ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4013001002 |
| Färg | Grön |
| Utförande | Medium/höjd 29 cm |
| Höjd | 290 mm |
| Längd | 210 mm |
| Bredd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Typ | Bordslampa utomhus |
| Material | Polyeten |
| Kollektion | Days |
| Serie | Glimra |
| Montering | Nej |
| EAN-nr | 7319070010042 |

