Bordslampa PR Home Agnar OutdoorBeige/Vit
1 065 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige/Vit
FjärrströmbrytareFjärrströmbrytare PR Home Utomhus
211 kr
Agnar Outdoor
Beige/Vit
1 065 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa PR Home Agnar Outdoor är en stilren lampfot med lampskärm i vädertåligt tyg. Foten har en E27-lamphållare för ljuskälla. Över ljuskällan och lamphållaren sitter ett vitt plast lock samt en packning som skyddar mot väta. Lampskärmen sätts fast i lampfoten med hjälp av ett speciallfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Agnar Outdoor är en stilren lampfot med lampskärm i vädertåligt tyg. Foten har en E27-lamphållare för ljuskälla. Över ljuskällan och lamphållaren sitter ett vitt plast lock samt en packning som skyddar mot väta. Lampskärmen sätts fast i lampfoten med hjälp av ett speciallfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 12150-25-993 |
| Diameter | 250 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Beige/Vit |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 570 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Agnar |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Vikt | 2,9 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976127788 |

