Bordslampa Star Trading Orby
Rek. pris 929 kr
855 kr
669 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Orby
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Exklusiv bordslampa med rökfärgad glob i akryl, avsedd att användas på uteplatsen, altanen eller balkongen. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor, max 40W. 230V och för ljuskällor med E27-sockel (exkl) som är mindre än 11 cm diameter.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Exklusiv bordslampa med rökfärgad glob i akryl, avsedd att användas på uteplatsen, altanen eller balkongen. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor, max 40W. 230V och för ljuskällor med E27-sockel (exkl) som är mindre än 11 cm diameter.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-84 |
| Diameter | 300 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Keramisk/Metall/Plast |
| Sockel | E27 |
| Höjd | 660 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 2,88 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 300 mm |
| Serie | Orby |
| Djup | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482055668 |


