
Bordslampa Star TradingRonda USB
fr. 359 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
RondaBordslampaSvUSB
Snygg uppladdningsbar bordslampa med dimmerfunktion som justeras genom att hålla ett finger längst upp på skärmen till önskad ljusstyrka. Brinntid mellan 3-25 timmar beroende på val av ljusstyrka, att ladda lampan fullt (görs inomhus) tar 3-3,5 timmar. Batteri 18650 Li-Ion, ej utbytbart. Laddsladd med USB C uttag medföljer. För både inom- och utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Diameter | 110 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Greige, Svart, Vit |
| IP-Klassning | IP54 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Ronda |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 345 mm |
| Spänning | 5 V |
| Vikt | 0,74 kg |
| Kabellängd | 100 m |
| Bredd | 110 mm |
| Ljusflöde | 150 lumen |
| Djup | 110 mm |


