Uppladdningsbar Lampa Nordlux Ellen To-Go
fr.649 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ellen To-Go
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

-Bekvämt, nedåtriktat ljus
-Lång batteritid
-Högt lumenvärde med dimning i tre steg
-Lämplig för inom- och utomhusbruk (IP44)
-Laddningsstation ingår
-Lång LED-livslängd (30 000 timmar)
-Lång batteritid
-Högt lumenvärde med dimning i tre steg
-Lämplig för inom- och utomhusbruk (IP44)
-Laddningsstation ingår
-Lång LED-livslängd (30 000 timmar)
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Bekvämt, nedåtriktat ljus
-Lång batteritid
-Högt lumenvärde med dimning i tre steg
-Lämplig för inom- och utomhusbruk (IP44)
-Laddningsstation ingår
-Lång LED-livslängd (30 000 timmar)
-Lång batteritid
-Högt lumenvärde med dimning i tre steg
-Lämplig för inom- och utomhusbruk (IP44)
-Laddningsstation ingår
-Lång LED-livslängd (30 000 timmar)
Med sina referenser till minimalistisk och tidlös skandinavisk design passar Ellen perfekt in i de flesta omgivningar. Denna bärbara ”miniversion” kan användas både inomhus och utomhus och kan dimmas i tre steg för att skapa den perfekta stämningen. Du laddar enkelt batteriet genom att placera lampan på den medföljande laddningsstationen.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Effekt | 2,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Brun, Grå |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 250 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Ellen |
| Typ | Uppladdningsbar Lampa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 160 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sockel | LEDModule |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Spänning | 3,7 V |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ljuskälla | LEDIntegrated |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Energiförbrukning | 2,8 kWh/1000h |
| Ljusflöde | 300 lumen |
| Dimbar | Ja |
| EPREL | 2498885, 2499055 |
