Uppladdningsbar Lampa Nordlux Jim To-GoBlå
Rek. pris 1 049 kr
735 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå

Jim To-Go
Blå
735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Jim är designad av den danska designduon Says Who. Serien har en rundad, luftig silhuett och ett praktiskt handtag som gör den enkel att placera var du än behöver den. Den bärbara lampan är batteridriven och har en Moodmaker ™- funktion som gör att du kan justera ljuset i tre olika lägen – perfekt för att skapa rätt stämning på terrassen, balkongen eller i trädgården.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Jim är designad av den danska designduon Says Who. Serien har en rundad, luftig silhuett och ett praktiskt handtag som gör den enkel att placera var du än behöver den. Den bärbara lampan är batteridriven och har en Moodmaker ™- funktion som gör att du kan justera ljuset i tre olika lägen – perfekt för att skapa rätt stämning på terrassen, balkongen eller i trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2218105006 |
| Diameter | 280 mm |
| Färg | Blå |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 384 mm |
| Vikt | 1,54 kg |
| Bredd | 280 mm |
| Djup | 280 mm |
| Kabellängd | 1 m |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Uppladdningsbar Lampa |
| Material | Metal |
| Sockel | LEDModule |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | JIM |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| EAN-nr | 5704924010712 |



