Uppladdningsbar Lampa Nordlux Jim To-GoSvart
Rek. pris 1 049 kr
1 035 kr
839 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Jim To-Go
Svart
839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Jim är designad av den danska designduon Says Who. Serien har en rundad, luftig silhuett och ett praktiskt handtag som gör den enkel att placera var du än behöver den. Den bärbara lampan är batteridriven och har en Moodmaker ™- funktion som gör att du kan justera ljuset i tre olika lägen – perfekt för att skapa rätt stämning på terrassen, balkongen eller i trädgården.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Jim är designad av den danska designduon Says Who. Serien har en rundad, luftig silhuett och ett praktiskt handtag som gör den enkel att placera var du än behöver den. Den bärbara lampan är batteridriven och har en Moodmaker ™- funktion som gör att du kan justera ljuset i tre olika lägen – perfekt för att skapa rätt stämning på terrassen, balkongen eller i trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2218105003 |
| Diameter | 280 mm |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 384 mm |
| Vikt | 1,54 kg |
| Bredd | 280 mm |
| Djup | 280 mm |
| Kabellängd | 1 m |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Uppladdningsbar Lampa |
| Material | Metal |
| Sockel | LEDModule |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | JIM |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| EAN-nr | 5704924010705 |



