Takarmatur Malmbergs Highbay100W
3 455 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Highbay
100W
3 455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takarmatur Malmbergs Highbay är en dimbar armatur med stomme av aluminium som levereras komplett med drivdon.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Takarmatur Malmbergs Highbay är en dimbar armatur med stomme av aluminium som levereras komplett med drivdon.
Armaturen kan ljusregleras med Dali-signal och är monterad med 0,4 m anslutningskabel (H05RN-F 3G1,0 mm²). OBS! Levereras utan reflektor och frostat glas.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 7298412 |
| Effekt | 100 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Kabellängd | 0,4 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 257 mm |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljusspridningsvinkel | 110 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Highbay |
| Vikt | 6,35 kg |
| Bredd | 330 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392529143287 |
