



Fasadbelysning AstroCalviSvart
3 373 kr4 220 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Calvi
Svart3 373 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Astros utomhusbelysning Calvi har en tuff design och den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1306001 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 150 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Material | Mild steel |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 280 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Serie | Calvi |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5038856071054 |


