Fasadbelysning Astro Dartmouth SingleSvart
990 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Dartmouth Single
Svart
990 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Dartmouth Single är en utomhusbelysning med fint nedåtriktat ljus. Den ger ett fint ljus för plaering både utomhus och inomhus och är IP54-klassad.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Dartmouth Single är en utomhusbelysning med fint nedåtriktat ljus. Den ger ett fint ljus för plaering både utomhus och inomhus och är IP54-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1372011 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Bredd | 65 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 6 kW |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 96 mm |
| Höjd | 98 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Dartmouth |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5038856085389 |

