Fasadbelysning Astro Elis Twin LEDSvart
3 090 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Elis Twin LED
Svart
3 090 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Elis Twin LED är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Elis Twin LED är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1331002 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | Integrerad LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 8,2 W |
| Bredd | 141 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| IP-Klassning | IP54 |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Höjd | 141 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Elis |
| Djup | 51 mm |
| Effekt/prestanda | 8,2 kW |
| EAN-nr | 5038856072020 |

