Fasadbelysning Astro ElisSvart
2 250 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Elis
Svart
2 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Elis är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Elis är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1331001 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt | 3 W |
| Bredd | 141 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Material | Stål |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Fasadbelysning |
| Höjd | 141 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Elis |
| Djup | 51 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 5038856072013 |
