
Fasadbelysning AstroHomefield Hängande
fr.5 959 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fasadbelysning Astro Homefield Hängande är en lampa med snygg finish och klarglas som man monterar i taket. Den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1095033A |
| Färg | Mässing, Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 177, 180, 240, 300 mm |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Pendel |
| Serie | Homefield |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| Material | Mässing, Rostfritt Stål, Stål |
| Djup | 177, 180, 240, 300 mm |
| Höjd | 240, 1850, 2080, 2160 mm |
| IP-Klassning | IP23, IP44 |


