


Fasadbelysning AstroHomefield HängandeSvart, B: 180 mm
5 959 kr7 090 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Bredd

Homefield Hängande
Svart, B: 180 mm5 959 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fasadbelysning Astro Homefield Hängande är en lampa med snygg finish och klarglas som man monterar i taket. Den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1095010 |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 180 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Material | Stål |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Utförande | Pendel |
| Serie | Homefield |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 5038856072075 |


