Fasadbelysning Astro Mast lightSvart
1 680 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Mast light
Svart
1 680 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Mast light från Astro är anpassad för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1317011 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 85 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Mast Light |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5038856071788 |

