


Fasadbelysning AstroMontparnasseSilver
Rek. pris 6 100 kr
!
4 507 kr5 129 kr
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Nickel

Montparnasse
Silver4 507 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fasadbelysning Astro Montparnasse passar utmärkt både som utomhuslampa och inomhus. Den är IP44-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1096001 |
| Färg | Nickel |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 205 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Material | Zink |
| Serie | Montparnasse |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 330 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 5038856004847 |


