Fasadbelysning Astro Oslo Twin 160Svart
Rek. pris 5 910 kr
4 966 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Oslo Twin 160
Svart
4 966 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Oslo Twin 160 är en elegant väggbelysning för utomhusbruk. Denna fyrkantiga lampa har belysning både uppåt och nedåt vilket skapar ett vackert ljusspel på väggen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Oslo Twin 160 är en elegant väggbelysning för utomhusbruk. Denna fyrkantiga lampa har belysning både uppåt och nedåt vilket skapar ett vackert ljusspel på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1298002 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 70 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 6 kW |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Fasadbelysning |
| Höjd | 160 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,9 kg |
| Serie | Oslo |
| Djup | 100 mm |
| EAN-nr | 5038856070613 |

