Fasadbelysning Dyberg Larsen DL25Svart
Rek. pris 1 089 kr
797 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

DL25
Svart
797 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
DL25 utomhusvägglampa i matt svart är Dyberg Larsens första utomhuslampserie.
Den låter dig följa din stil från inomhus till utomhus, t.ex. vid uppfarten. Lampan är gjord för att tåla nordiskt väder och behålla sitt fina uttryck länge. Serien innehåller flera varianter.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 1025 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 20 W |
| Djup | 264 mm |
| Höjd | 16,2 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 26,4 cm |
| Material | Stainless steel |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | DL25 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 25 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 5704709010258 |





