Fasadbelysning Dyberg Larsen DL31Svart
1 419 kr
30 dagars prisgaranti

DL31
Svart
1 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
DL31 utomhusvägglampa i matt svart är Dyberg Larsens första utomhuslampserie.
Den låter dig föra din stil utomhus, t.ex. vid uppfarten. Lampan är tillverkad för nordiskt väder och håller länge. Serien har flera varianter.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 1030 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Djup | 330 mm |
| Höjd | 20 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 33 cm |
| Material | Stainless steel |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | DL31 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 31 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 5704709010302 |







