Fasadbelysning Dyberg Larsen Morph D24Svart
Rek. pris 1 969 kr
1 461 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Morph D24
Svart
1 461 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Morph är en stilren utomhuslampa designad av danske designern Frank Kerdil. Idealisk för att förhöja hemmets utomhusmiljö med dansk design vid entré, altan eller uppfart.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Morph är en stilren utomhuslampa designad av danske designern Frank Kerdil. Idealisk för att förhöja hemmets utomhusmiljö med dansk design vid entré, altan eller uppfart.
Morph utomhusvägglampa i svart metall.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8231 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 6 W |
| Höjd | 20 cm |
| Längd | 28 cm |
| Bredd | 24 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Morph |
| Typ | Fasadbelysning |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 5704709082316 |









