Fasadbelysning Dyberg Larsen Ribe
539 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ribe
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ribe Down Utomhusvägglampa i matt svart är en liten funktionell lampa som trots sin storlek skapar bra utomhusbelysning nedåt.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Ribe Down Utomhusvägglampa i matt svart är en liten funktionell lampa som trots sin storlek skapar bra utomhusbelysning nedåt.
Glaset är integrerat i lampans design vilket skapar ett exklusivt utseende. Lampan är cylinderformad i matt svart aluminium/frostad PVC. Kolla även in Dyberg Larsens utomhuscylindervägglampor Stege och Læsø.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 1006 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 13 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 10,5 cm |
| Material | Aluminum / frozen PVC |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Ribe |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 11 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Effekt | 35 kW |
| EAN-nr | 5704709010067 |



