Fasadbelysning Dyberg Larsen ScottSvart
Rek. pris 979 kr
749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Scott
Svart
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den klassiska SCOTT utomhuslampa är perfekt för väggmontering. Oval form som passar på befintliga lampplatser. Enkel installation gör den praktisk och användarvänlig.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Den klassiska SCOTT utomhuslampa är perfekt för väggmontering. Oval form som passar på befintliga lampplatser. Enkel installation gör den praktisk och användarvänlig.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 1011 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 28 W |
| Höjd | 13,5 cm |
| Längd | 27 cm |
| Bredd | 5,3 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| Serie | Scott |
| Typ | Fasadbelysning |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 5704709010111 |









