Fasadbelysning Nordlux Canto Maxi 2Galvaniserad stål
Rek. pris 1 099 kr
749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Stål

Canto Maxi 2
Galvaniserad stål
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Canto Maxi 2 från Nordlux. Oavsett om Canto placeras inne eller ute så ger lampan en helt unik belysningsupplevelse. Den minimalistiska designen gör lampan både dekorativ och skulptural. Ljuset flödar både uppåt och nedåt.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Canto Maxi 2 från Nordlux. Oavsett om Canto placeras inne eller ute så ger lampan en helt unik belysningsupplevelse. Den minimalistiska designen gör lampan både dekorativ och skulptural. Ljuset flödar både uppåt och nedåt.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 49721031 |
| Färg | Stål |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Bredd | 85 mm |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Metall |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 0,91 kg |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Maxi 2 |
| Djup | 100 mm |
| EAN-nr | 5701581483781 |


