Fasadbelysning Nordlux Canto Maxi 2Svart
1 099 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Canto Maxi 2
Svart
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Canto Maxi 2 från Nordlux. Oavsett om Canto placeras inne eller ute så ger lampan en helt unik belysningsupplevelse. Den minimalistiska designen gör lampan både dekorativ och skulptural. Ljuset flödar både uppåt och nedåt.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Canto Maxi 2 från Nordlux. Oavsett om Canto placeras inne eller ute så ger lampan en helt unik belysningsupplevelse. Den minimalistiska designen gör lampan både dekorativ och skulptural. Ljuset flödar både uppåt och nedåt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 49721203 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Bredd | 87 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Vägglampa |
| Höjd | 172 mm |
| Vikt | 0,578 kg |
| Serie | Maxi 2 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 5704924017209 |





