Fasadbelysning Nordlux Kinver
Rek. pris 689 kr
fr.473 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kinver
473 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kinver från Nordlux är en enkel och elegant vägglampa för utomhusbruk i lackerad metall. Lampan ger både uppåt- och nedåtriktat ljus och är bland annat perfekt för uppfarten eller vid huvudingången. Levereras inklusive LED-ljuskälla med låg energiförbrukning och lång livslängd. Ljuskällan går ej att byta ut.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Kinver från Nordlux är en enkel och elegant vägglampa för utomhusbruk i lackerad metall. Lampan ger både uppåt- och nedåtriktat ljus och är bland annat perfekt för uppfarten eller vid huvudingången. Levereras inklusive LED-ljuskälla med låg energiförbrukning och lång livslängd. Ljuskällan går ej att byta ut.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| Höjd | 9 cm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Kinver |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
