Fasadbelysning Nordlux Rold Flat
Rek. pris 729 kr
497 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rold Flat
497 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rold är en minimalistisk och stilren vägglampa som lyser både uppåt och neråt – perfekt för att lysa upp din entré eller husfasad. Den kubistiska formen ger en strömlinjeformad look som balanseras vackert av den mjuka sandfärgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Rold är en minimalistisk och stilren vägglampa som lyser både uppåt och neråt – perfekt för att lysa upp din entré eller husfasad. Den kubistiska formen ger en strömlinjeformad look som balanseras vackert av den mjuka sandfärgen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 84151008 |
| Färg | Sand |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED-modul |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 95 W |
| Bredd | 90 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 56 mm |
| Diameter | 56 mm |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljusspridningsvinkel | 125 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metal |
| Serie | ROLD |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Vikt | 0,6 kg |
| EAN-nr | 5704924012419 |

