Infällnadsbelysning Norlys Namsos Mini
Rek. pris 1 995 kr
fr.1 438 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Namsos Mini
1 438 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Arm infälld Namsos Alu 1340AL
Infälld väggarmatur i gjuten aluminum. Glas-härdat, frostat. Finns i två färger. Infällningsbox i polypropylen medföljer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Aluminium, Grafit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | LED-modul |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Bredd | 110 mm |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP65 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Namsos |
| Höjd | 0,11 m |
| Utförande | Infällnadsbelysning |
| Djup | 100 mm |
| Effekt | 4 W |
| Höjd | 110 mm |

