Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 LitenSvart
Rek. pris 359 kr
229 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Torino E14 Liten
Svart
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 Liten är en praktisk halvmåneformad plafond för väggmontage utomhus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 Liten är en praktisk halvmåneformad plafond för väggmontage utomhus.
Övrigt
- Frostat akrylglas
- IP23
- 20x10,5x10 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x25W/230-240V, E14
- Frostat akrylglas
- IP23
- 20x10,5x10 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x25W/230-240V, E14
Recensioner
Elaine NVerifierad köpare
för 1 år sedanBlev supersnygg på planket och lyser precis som vi ville ha det :)
Torbjörn SVerifierad köpare
för 2 år sedanDålig kvalitet jämfört tidigare upplaga nu billig men kass
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7325-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 25 W |
| Bredd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 100 mm |
| Djup | 105 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP23 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Stål/Aluminium |
| Anslutning | 230 |
| Serie | Torino |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| EAN-nr | 7318307325751 |

