Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 StorSvart
Rek. pris 449 kr
264 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Torino E14 Stor
Svart
264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 Stor är en praktisk halvmåneformad plafond för väggmontage utomhus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 Stor är en praktisk halvmåneformad plafond för väggmontage utomhus.
Övrigt
- Frostat akrylglas
- IP23
- 28x14x13,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
- Frostat akrylglas
- IP23
- 28x14x13,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
Recensioner
Maria FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga lampor. Lätt att beställa.
Sten FVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygga och bra kvalitet verkar det
+ För små skruvar som lätt trillade ur
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7326-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| Bredd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 135 mm |
| Djup | 140 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP23 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Stål/Aluminium |
| Anslutning | 230 |
| Serie | Torino |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| EAN-nr | 7318307326758 |

