
Plafond MarkslöjdLunaVit
Rek. pris 1 259 kr
!
389 kr 751 kr
Spara 48 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg

Luna
Vit 389 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Luna takplafond från Markslöjd. Tillverkad i pulverlackerad aluminum med kupa i plast. 12W fast LED. 445 Lumen, 3000K. 80° spridningsvinkel. Fast jordad installation.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 106536 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 10 W |
| Bredd | 22 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 7 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | DIOD/LED |
| Material | Aluminium/Plast |
| Serie | Luna |
| Typ | Plafond |
| EAN-nr | 7330024563476 |

