
Plafondarmatur SG ARMATURENEnok IP44 LED
fr. 779 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Dimbar
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Universal tak-/väggarmatur i aluminium med integrerad LED. Sensor med möjlighet att koppla till trådbunden slavarmatur.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Art.Nr. | 7551507S |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej, Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 1, 10 W |
| Energieffektivitet | E |
| Sensor | Nej, Ja |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Enok |
| Typ | Plafondarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 92 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusflöde | 550 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Tillverkarens Art.Nr. | 181193, 181194 |
