Plafondarmatur SG ARMATUREN Enok IP44 LEDmed Sensor
Rek. pris 2 105 kr
1 146 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimbar:
Nej

Enok IP44 LED
med Sensor
1 146 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Universal tak-/väggarmatur i aluminium med integrerad LED. Sensor med möjlighet att koppla till trådbunden slavarmatur.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Universal tak-/väggarmatur i aluminium med integrerad LED. Sensor med möjlighet att koppla till trådbunden slavarmatur.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7551505 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Energieffektivitet | E |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Plafondarmatur |
| Serie | Enok |
| Höjd | 0,092 m |
| Spänning | 230 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 181194 |
| Effekt | 1 W |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Diameter | 300 mm |
| Ljusflöde | 550 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Höjd | 92 mm |
| EAN-nr | 7021981811945 |


